• Afgelopen vrijdag werd de jaarvergadering voor het seizoen 2018-2019 gehouden in de kantine met aansluitend de feestavond voor al onze vrijwilligers.

  De jaarvergadering werd bijgewoond door zo’n kleine 40 belangstellenden. Aan het begin van de avond stond voorzitter Hans stil bij de ups en downs van het seizoen. Helaas moesten we afscheid nemen van Marcel Stoop, Klaas van Berkel, Ans Brakenboer en van Nelly Deken. Mensen die we erg missen. Gelukkig hadden we ook te maken met kampioenen binnen onze vereniging. Vooral het kampioenschap van onze veteranen mag natuurlijk niet vergeten worden.  Wat een prestaties voor deze kanjers! Mijlpaal is ook het feit dat alle velden tegenwoordig zijn voorzien van regelbare LED verlichting.

  Tijdens de vergadering namen Miranda en Ton afscheid van het bestuur. We zijn ze gelukkig niet verloren want Miranda blijft nog actief in de kantine en Ton zal nog allerlei functies rond de website en Sportlink blijven vervullen. Omdat Ton alles bij elkaar zo’n 12 jaar in het bestuur heeft gezeten, werd hij tijdens de vergadering benoemd tot lid van verdienste. Er was een luid applaus voor beide vrijwilligers. 
  Gelukkig zijn er ook weer vrijwilligers die een bestuursfunctie op zich willen nemen namelijk: Ruud Limmen, Louis Schilder en Frits Kuijpers. Op korte termijn zal binnen het bestuur de taakverdeling verder opgepakt worden.

  Na de vergadering werd de vrijwilligersavond gehouden. Onder het genot van een hapje en een (of meer) drankje(s) werden alle vrijwilligers bedankt. Wat moeten we als vereniging zonder deze kanjers!

  Tijdens de avond werd ook nog een quiz gehouden. De aanwezigen moesten de namen geven van 21 jonge mensen op een foto die nu of in het verleden bij Grasshoppers betrokken zijn/ waren. Het ging er flink fanatiek aan toe. De winnaar werd uiteindelijk Miranda Kolken. Opvallend was dat er een deelnemer was die zijn eigen kinderen niet herkende. Om dat bewijs te leveren dat de organisatie het toch goed had, werd de hulp van ingeroepen van zijn andere kinderen die in Canada wonen via Skype. Er zelfs toen was hij nog aan het twijfelen.

  De 2e plaats was voor 4 deelnemers die allen evenveel punten hadden. Er moest getost worden door scheidsrechter Johan. Uiteindelijk werden dit Maarten Frankfort en Erna Breed. De prijzen, te weten een echt Grasshoppers horloge, een doppenvanger en een flessenopener allen van het merk Grasshoppers, werden onder luid applaus door organisator Arie uitgereikt.

  Kortom het was een heel gezellige avond!