• Ben jij op zoek naar nieuwe uitdaging en wil je graag deel uitmaken van fantastisch gezellige staf en spelersgroep. Dan zoeken wij jou!

  Na jaren trouw dienstverband hangt onze vaste grensrechter helaas zijn (grensrechters)vlag aan de wilgen bij het vlaggenschip van de club, Grasshoppers 1. Wij willen hem onwijs bedanken voor de jarenlange trouwe dienst die hij ons heeft gegeven. Maar zoals dat gaat betekent dit een nieuwe kans voor iemand anders……

  Voor het nieuwe komende voetbalseizoen zijn wij op zoek naar een grensrechter voor Grasshoppers 1.
  Als grensrechter van het Grasshopper 1:

  -          Ben je beschikbaar tijdens de uit- en thuiswedstrijden van Grasshoppers 1.

  -          Heb je affiniteit sport/ voetbal.

  -          Heb je goede kennis van de voetbal spelregels.

  -          Ben je minimaal 18 jaar.

  Grasshoppers komt uit in de derde klasse Heren zondag en heeft een enthousiaste en ambitieuze staf en spelersgroep. Als grensrechter vervul je een belangrijke rol binnen dit hechte collectief. Je bent nauw betrokken bij de prestaties van het eerste elftal en dat maakt de functie uitdagend en interessant.

  Het je interesse is deze functie? Neem contact op via adm-vvgrasshoppers@hotmail.com en meld je aan als kandidaat. Hier kun je ook vrijblijvend terecht voor vragen over deze leuke uitdaging.

  Sportieve groet,

  Team Grasshoppers 1 en bestuur van Grasshoppers