• Aan alle goede dingen komt een eind is een gezegde, zo gaat dit ook op voor de inzet van onze wedstrijdsecretaris zondag. Na een periode van maar liefst 16 jaar als wedstrijdsecretaris heeft Liane Schaper aangegeven het stokje te willen overgeven. Liane en haar gezin zijn na een transfer vanuit een naastgelegen vereniging een echte Grasshoppers familie geworden. Naast de inzet van Liane als vrijwilliger, is haar man Cees al jarenlang betrokken als vrijwilliger, zowel als trainer/ coach en lid van de technische commissie, en als sponsor via zijn bedrijf V.O.F. Tegelzetbedrijf C.J. Schaper. Hiernaast nog 1 actief spelende zoon in het gloednieuwe heren 7 seniorenelftal en 1 weifelende, doch zeer talentvolle zoon, die eigenlijk ook weer moet gaan voetballen.

     

    Namens Grasshoppers hebben we Liane een bezoek aangedaan, volledig binnen corona protocol, voor een zeer verdiende pluim als bijna ® ideale vrijwilliger. Hierbij zijn wij zeer gastvrij ontvangen en hebben we best nog lang gepraat over Grasshoppers, voetbal en andere (locale) zaken. De bevlogenheid vanuit Liane en haar man getuigen dan ook van hun grote betrokkenheid bij onze club. Natuurlijk zal Liane Grasshoppers niet verlaten, zo weet je nooit of ze een andere rol wilt gaat aannemen, maar zeker als supporter zal ze het complex blijven bezoeken.

     

    Liane, namens het bestuur van Grasshoppers, haar leden, de vrijwilligers, scheidsrechters, tegenstanders, enz. ONTZETTEND BEDANKT !

     PS: heb je zin om het wedstrijdsecretariaat zondag op je te nemen? Of ben je benieuwd wat de taken behelzen? Laat het even weten aan Johan Smit, Hans Groot of Ruud Limmen