• Op zaterdag 11 en zondag 12 januari vond voor de 22e keer het RuitenVisie boardingtoernooi plaats in sporthal De Weijver. Op zaterdag startte, na het openingswoordje door de voorzitter van Grasshoppers, de jongste jeugd (kinderen tot 11 jaar). ’s Avonds speelde de jeugd onder 17 en onder 19 en op zondag waren de jongens en meiden onder 13 en onder 15 aan de beurt.

  De Club van 100 was een groot deel van het weekeinde aanwezig om zich te presenteren. Divers bezoekers maakten van de gelegenheid gebruik om zich als lid aan te melden.

   

  Er is door alle kinderen met enorm veel energie en enthousiasme gevoetbald. Het is prachtig om te zien hoe fanatiek de kinderen zijn, meerdere wedstijden achter elkaar met soms slechts een korte pauze. In de teams, waarin jongens en  meiden door elkaar speelden, werd sportief gevoetbald. Tijdens het hele toernooi was de sfeer zowel op als rond de velden uitstekend: ook ouders en andere belangstellenden genoten van het dynamische spel.

   

  We willen graag iedereen bedanken die ons bij dit toernooi heeft geholpen, waaronder: coaches, scheidsrechters en de leden van de op- en afbouwploeg. Er moet altijd veel werk verzet worden om dit toernooi te organiseren. Het is heel fijn dat er zoveel mensen met een groen-zwart hart zijn die zich in willen zetten om het RuitenVisie boardingtoernooi ieder jaar weer tot een succes te maken. Tot slot danken we de hoofdsponsor RuitenVisie en de Club van 100 voor hun ondersteuning bij de organisatie.

  Mede dankzij deze inzet van velen kijken we terug op een zeer succesvol en sportief weekeinde!.

   

  De boardingcommissie

  Catrien Mulder

  Karin Dekker

   

  (Foto's gemaakt door André Wester)