• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterVeldPlaatsDetails
    25-01-2020 09:00Grasshoppers JO10-1 - HCSC JO10-1veld 2HOOGWOUD
    25-01-2020 09:00ST SSV/Sporting S JO8-1 - Grasshoppers JO8-2veld 1STOMPETOREN
    25-01-2020 09:15Grasshoppers MO13-1 - Kadoelen sv. MO13-5A. (Alex) Mulveld 3HOOGWOUD
    25-01-2020 09:30Valken de JO8-1 - Grasshoppers JO8-1veld 2HEM
    25-01-2020 10:00Grasshoppers JO13-1 - West Frisia JO13-1J. (Jos) Hooglandveld 1HOOGWOUD
    25-01-2020 10:00DWB JO12-1 - Grasshoppers JO12-1veld 1DE WEERE
    25-01-2020 10:15Westfriezen JO9-1 - Grasshoppers JO9-1B1aZWAAG
    25-01-2020 11:00Grasshoppers JO11-1 - Vitesse 22 JO11-1veld 3HOOGWOUD
    25-01-2020 11:30Grasshoppers, JO9-3M - Foresters (de), JO9-3Mveld 2HOOGWOUD
    25-01-2020 11:30Zouaven (de) JO13-2 - Grasshoppers JO13-2veld 1GROOTEBROEK
    25-01-2020 12:30Medemblik FC JO15-1 - Grasshoppers JO15-1BMEDEMBLIK
    25-01-2020 13:15Grasshoppers MO15-1 - DWOW MO15-1J.N. (John) Ursemveld 1HOOGWOUD
    26-01-2020 09:30KSV JO17-2 - Grasshoppers JO17-2veld 1HEERHUGOWAARD
    26-01-2020 09:45DESS 35+1 - Grasshoppers 35+1J. (Johnny) JacobsA veldBENNINGBROEK
    26-01-2020 10:00Grasshoppers 3 - Zouaven (de) 4Afgeschermdveld 2HOOGWOUD
    26-01-2020 11:30Grasshoppers 2 - HSV Sport 1889 2J.W. (Jan) Paulveld 1HOOGWOUD
    26-01-2020 11:30DESS 2 - Grasshoppers 6AfgeschermdA veldBENNINGBROEK
    26-01-2020 12:00Grasshoppers JO19-1 - VVA/Spartaan JO19-1W. (Willem) Ligthartveld 2HOOGWOUD
    26-01-2020 12:00Oosthuizen 4 - Grasshoppers 5veld 1OOSTHUIZEN
    26-01-2020 12:00SV Spartanen JO19-1 - Grasshoppers JO19-2BWOGNUM
    26-01-2020 12:30LSVV VR1 - Grasshoppers VR1M (Marco) de GierVeld AZUID-SCHARWOUDE
    26-01-2020 14:00Grasshoppers MO17-1 - Spirit 30 (SC) MO17-1R. (Robér) Commandeurveld 2HOOGWOUD
    26-01-2020 14:00Grasshoppers JO17-1 - Succes JO17-1R. (Romke) Knobbeveld 1HOOGWOUD
    26-01-2020 14:00Westfriezen 1 - Grasshoppers 1J. (Justin) van SchepenAZWAAG
    26-01-2020 14:00ZAP JO19-2 - Grasshoppers JO19-3veld 2BREEZAND
    26-01-2020 14:30LSVV 6 - Grasshoppers 4R.A.M. (René) VagevuurVeld CZUID-SCHARWOUDE
    01-02-2020 09:15Grasshoppers JO8-1 - RKEDO JO8-1veld 2HOOGWOUD
    01-02-2020 09:15Grasshoppers MO13-1 - WSW MO13-1veld 3HOOGWOUD
    01-02-2020 10:00Grasshoppers JO13-1 - SV Spartanen JO13-1veld 1HOOGWOUD
    01-02-2020 10:00Blokkers de JO12-2 - Grasshoppers JO12-1veld 3BLOKKER
    01-02-2020 10:30DWOW JO10-1 - Grasshoppers JO10-1veld 1WIERINGERWERF
    01-02-2020 10:45Grasshoppers JO9-2 - Victoria O JO9-3veld 2HOOGWOUD
    01-02-2020 11:00Grasshoppers JO11-1 - Always Forward JO11-1veld 3HOOGWOUD
    01-02-2020 11:30Grasshoppers, JO9-3M - RKEDO, JO9-3Mveld 2HOOGWOUD
    01-02-2020 11:30Grasshoppers JO11-2 - West Frisia JO11-3veld 2HOOGWOUD
    01-02-2020 11:30Apollo 68 JO13-1 - Grasshoppers JO13-2veld 2HENSBROEK
    01-02-2020 13:15Grasshoppers MO15-1 - Strandvogels MO15-1veld 1HOOGWOUD
    01-02-2020 13:15Reiger Boys JO8-6 - Grasshoppers JO8-2veld 3HEERHUGOWAARD
    01-02-2020 13:30Grasshoppers JO15-1 - WSW JO15-1veld 2HOOGWOUD
    02-02-2020 09:30Koedijk 6 - Grasshoppers 4veld 3KOEDIJK
    02-02-2020 09:30KSV JO19-3 - Grasshoppers JO19-3veld 1HEERHUGOWAARD
    02-02-2020 09:30Dynamo JO17-1 - Grasshoppers JO17-1BURSEM
    02-02-2020 10:00Always Forward 35+1 - Grasshoppers 35+1veld 1HOORN NH
    02-02-2020 10:30HOSV 3 - Grasshoppers 6veld 1SPANBROEK
    02-02-2020 11:00ST SSV/Sporting S JO17-1 - Grasshoppers JO17-2veld 2STOMPETOREN
    02-02-2020 11:30Grasshoppers 2 - Hollandia T 2veld 1HOOGWOUD
    02-02-2020 12:00Grasshoppers JO19-1 - Monnickendam JO19-1M. (Mark) Rekveldveld 3HOOGWOUD
    02-02-2020 12:00Kolping Boys 5 - Grasshoppers 5veld 2ALKMAAR
    02-02-2020 12:00ALC JO19-1 - Grasshoppers JO19-2veld 1ABBEKERK
    02-02-2020 14:00Grasshoppers 1 - Hugo Boys 1veld 1HOOGWOUD
    02-02-2020 14:00Grasshoppers MO17-1 - Victoria O MO17-1R. (Robér) Commandeurveld 2HOOGWOUD
    08-02-2020 08:45West Frisia JO8-1 - Grasshoppers JO8-1veld 1 West FrisiaENKHUIZEN
    08-02-2020 08:45BOL, JO9-3G - Grasshoppers, JO9-3MVeld 4BROEK OP LANGEDIJK
    08-02-2020 09:30Dynamo JO9-1 - Grasshoppers JO9-2Arena RURSEM
    08-02-2020 10:00Grasshoppers JO10-1 - Geel Zwart 30 JO10-1veld 2HOOGWOUD
    08-02-2020 10:45Grasshoppers JO9-1 - Always Forward JO9-2veld 2HOOGWOUD
    08-02-2020 11:15Schagen United MO15-2 - Grasshoppers MO15-1veld 3SCHAGEN
    08-02-2020 11:30Grasshoppers JO8-2 - JVC JO8-5veld 2HOOGWOUD
    08-02-2020 13:15Grasshoppers JO13-2 - ST Opperdoes/Twisk JO13-1veld 1HOOGWOUD
    08-02-2020 13:15Blokkers de JO13-1 - Grasshoppers JO13-1veld 4BLOKKER