• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterVeldPlaatsDetails
    26-09-2020 09:00Medemblik FC MO9-1 - Grasshoppers MO9-1P2-1MEDEMBLIK
    26-09-2020 09:15SVW 27 JO8-2 - Grasshoppers JO8-1veld 4HEERHUGOWAARD
    26-09-2020 10:00Grasshoppers JO11-1 - HCSC JO11-1N. (Nick) FrankfortB-veld (voor)HOOGWOUD
    26-09-2020 10:00Grasshoppers JO10-1 - Blokkers de JO10-3B-veld (achter)HOOGWOUD
    26-09-2020 10:00Grasshoppers JO13-1 - HSV Sport 1889 JO13-1R.F.A. (Rob) MaasA-veldHOOGWOUD
    26-09-2020 10:00MOC JO7-2 - Grasshoppers JO7-1veld AWOGNUM
    26-09-2020 10:15Zwaluwen 30 HCSV JO10-1 - Grasshoppers JO10-2veld 2HOORN NH
    26-09-2020 10:15SVW 27 MO13-1 - Grasshoppers MO13-1veld 4HEERHUGOWAARD
    26-09-2020 10:20Grasshoppers JO7-1 - SV Spartanen JO7-2veld AWOGNUM
    26-09-2020 10:40SV Spartanen JO7-3 - Grasshoppers JO7-1veld AWOGNUM
    26-09-2020 11:30Grasshoppers JO9-1 - Westfriezen JO9-2B-veld (achter)HOOGWOUD
    26-09-2020 11:30Blokkers de JO12-4 - Grasshoppers JO12-1veld 1BLOKKER
    26-09-2020 11:45Grasshoppers JO13-2 - ALC JO13-1AfgeschermdA-veldHOOGWOUD
    26-09-2020 14:00Grasshoppers JO16-1 - Kolping Boys JO16-4J.N. (John) UrsemA-veldHOOGWOUD
    27-09-2020 10:00Grasshoppers MO17-1 - RKEDO MO17-1W. (Willem) Ligthartveld 3HOOGWOUD
    27-09-2020 10:00Grasshoppers 3 - JVC 3Afgeschermdveld 2HOOGWOUD
    27-09-2020 10:00Woudia JO17-1 - Grasshoppers JO17-1AfgeschermdA-veldWESTWOUD
    27-09-2020 10:00Koedijk 6 - Grasshoppers 4Afgeschermdveld 2KOEDIJK
    27-09-2020 11:30Grasshoppers 2 - Sporting Krommenie 2Afgeschermdveld 1HOOGWOUD
    27-09-2020 11:30Flevo 3 - Grasshoppers 5J.C. (Jan) BloothooftCMIDDENMEER
    27-09-2020 12:00Grasshoppers MO19-1 - VVS 46 MO19-1R. (Robér) Commandeurveld 2HOOGWOUD
    27-09-2020 12:00Grasshoppers 7 - Grasshoppers 6veld 3HOOGWOUD
    27-09-2020 13:30Victoria O JO19-1 - Grasshoppers JO19-1L.J.M. VlaarA-veldOBDAM
    27-09-2020 14:00Grasshoppers - WinkelAfgeschermdveld 1HOOGWOUD
    27-09-2020 14:00Grasshoppers JO19-2 - Con Zelo JO19-1R. (Romke) Knobbeveld 2HOOGWOUD
    03-10-2020 09:00VVS 46 JO9-1 - Grasshoppers JO9-1C1-ASPANBROEK
    03-10-2020 09:15Grasshoppers JO8-1 - Kolping Boys JO8-2veld 2HOOGWOUD
    03-10-2020 10:00Grasshoppers JO12-1 - SV Spartanen JO12-1B-veld (achter)HOOGWOUD
    03-10-2020 10:00Grasshoppers JO13-1 - West Frisia JO13-1J.N. (John) UrsemA-veldHOOGWOUD
    03-10-2020 10:00Twisk TSV/Opperdoes JO9-1 - Grasshoppers MO9-1veld 1TWISK
    03-10-2020 10:00SV Spartanen JO7-3 - Grasshoppers JO7-1veld AWOGNUM
    03-10-2020 10:15Westfriezen JO10-3 - Grasshoppers JO10-1veld 2ZWAAG
    03-10-2020 10:20ALC JO7-1 - Grasshoppers JO7-1veld AWOGNUM
    03-10-2020 10:40Grasshoppers JO7-1 - VVS 46 JO7-1veld AWOGNUM
    03-10-2020 11:15Grasshoppers JO10-2 - SV Spartanen JO10-3B-veld (voor)HOOGWOUD
    03-10-2020 11:30Grasshoppers JO14-1 - FC Den Helder JO14-2R.A. (Ronald) SmitC-veldHOOGWOUD
    03-10-2020 11:45Grasshoppers JO13-2 - Duinrand S JO13-1J. (Jos) HooglandA-veldHOOGWOUD
    03-10-2020 12:30VIOS-W JO11-2 - Grasshoppers JO11-1veld 2WARMENHUIZEN
    03-10-2020 12:30Medemblik FC MO13-1 - Grasshoppers MO13-1BMEDEMBLIK
    03-10-2020 13:45Oosterend JO16-1 - Grasshoppers JO16-1veld 2OOSTEREND NH
    04-10-2020 09:15Kwiek 78 MO19-1 - Grasshoppers MO19-1J.B.Y. (Eric) JankenBAVENHORN
    04-10-2020 10:00Grasshoppers 3 - Zeevogels 3Afgeschermdveld 2HOOGWOUD
    04-10-2020 10:00Always Forward 35+1 - Grasshoppers 35+1veld 2HOORN NH
    04-10-2020 10:00West Frisia 5 - Grasshoppers 6veld 1-West FrisiaENKHUIZEN
    04-10-2020 11:30Always Forward 2 - Grasshoppers 2R. (Rob) Kooyveld 1HOORN NH
    04-10-2020 12:00Grasshoppers 5 - JVC 5R. (Romke) Knobbeveld 1HOOGWOUD
    04-10-2020 12:00Grasshoppers 4 - Alkmaarsche Boys 8J.N. (John) Ursemveld 2HOOGWOUD
    04-10-2020 12:00Grasshoppers JO17-1 - Valken de JO17-1K. (Koen) Janssenveld 3HOOGWOUD
    04-10-2020 12:00Woudia 5 - Grasshoppers 7veld 2WESTWOUD
    04-10-2020 14:00Grasshoppers JO19-2 - Victoria O JO19-2R. (Romke) Knobbeveld 1HOOGWOUD
    04-10-2020 14:00Always Forward - GrasshoppersJ.A.M. (Jan) Smitveld 1HOORN NH
    04-10-2020 14:00VVS 46 MO17-1 - Grasshoppers MO17-1T (Theo) van DiepenBSPANBROEK
    10-10-2020 11:00Victoria O JO13-2 - Grasshoppers JO13-2veld 2OBDAM
    10-10-2020 12:00Grasshoppers MO13-1 - FC Den Helder MO13-1J.N. (John) UrsemA-veldHOOGWOUD
    10-10-2020 13:30VVS 46 JO13-1 - Grasshoppers JO13-1ASPANBROEK
    10-10-2020 14:00Grasshoppers JO16-1 - Winkel JO16-1J. (Jos) HooglandA-veldHOOGWOUD
    10-10-2020 14:30Reiger Boys JO14-2 - Grasshoppers JO14-1veld 1HEERHUGOWAARD
    11-10-2020 10:00Grasshoppers 35+1 - ST Twisk TSV/ALC 35+1J.N. (John) Ursemveld 2HOOGWOUD
    11-10-2020 10:00Grasshoppers 6 - Sporting Andijk 2W. (Willem) Ligthartveld 3HOOGWOUD
    11-10-2020 10:00HSV 4 - Grasshoppers 3C KoppesBHEILOO