• Afgelopen zondag 5 januari werd de traditionele nieuwjaarsreceptie van Grasshoppers en Meteoor weer gehouden in de kantine. Heel veel leden, supporters, vrijwilligers, sponsors en andere betrokkenen waren weer aanwezig op dit oergezellige evenement. Tijdens de receptie werd Sjaak Ursem in het zonnetje gezet omdat hij maar liefst 50 jaar supporter is van de vereniging. Hij bezocht trouw alle weekeinden de uit- en de thuiswedstrijden van ons 1e elftal en dat mag toch wel uniek genoemd worden. Ook werd tijdens de receptie de trekking gedaan voor de loterij voor de nieuwe stoelen op de tribune. Alle stoelen zijn de afgelopen week geplaatst door vrijwilligers en alles ziet er weer prachtig uit. Zowel sponsors als de vrijwilligers die de stoelen gemonteerd hebben: jullie worden hartelijk bedankt. Klass gewoon!