• Grasshoppers MO17-1 zondag

  • Grasshoppers MO17-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Corbijn, ElfiTeamspeler
    Elst, Maud vanTeamspeler
    Heijtink, NoortjeTeamspeler
    Hemke, SuzanTeamspeler
    Meijners, LisaTeamspeler
    Neefjes, NouryTeamspeler
    Teske, JackieTeamspeler
    Vries, Roos deTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 11:15AFC MO17-1 - Grasshoppers MO17-1Sportpark Goed Genoeg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    10 mei.Grasshoppers MO17-1 - ST ALC/DWB MO17-10 - 0
    8 mei.Grasshoppers MO17-1 - RKEDO MO17-10 - 4
  • Poulestanden Grasshoppers MO17-1 (523 Meiden Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KSV MO17-11616001201011048
    2RKEDO MO17-118160282196348
    3VVS 46 MO17-118111648282034
    4HBC MO17-11871104857-922
    5Dynamo MO17-1186393581-4621
    6Grasshoppers MO17-1166193751-1419
    7AFC MO17-11761102757-3019
    8ST ALC/DWB MO17-1184592256-3417
    9WV-HEDW MO17-11632112249-2711
    10DRC MO17-11732121245-3311