• Grasshoppers 7

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Breed, RickTeamspelerMiddenvelder
    Glas, JakeTeamspelerMiddenvelder
    Glas, RyanTeamspeler
    Hoogewerf, NielsTeamspelerVerdediger
    Klein, ChielTeamspelerVerdediger
    Kolken, RoyTeamspelerMiddenvelder
    Koppes, SydneyTeamspelerVerdediger
    Luiken, GeertTeamspelerVerdediger
    Neefjes, ThomasTeamspelerVerdediger
    Oude Kotte, JurreTeamspelerAanvaller
    Schaper, NeillTeamspelerAanvaller
    Taams, LucasTeamspelerAanvaller
    Tromp, LaurensTeamspelerMiddenvelder
    Tromp, MarijnTeamspelerAanvaller
    Vlaar, RowinTeamspelerDoelverdediger

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 10:30Succes 7 - Grasshoppers 7Sportpark Succes
    26 sep. 14:00Grasshoppers 7 - Zuidermeer 2Sportpark De Weyver
    3 okt. 09:30Dynamo 4 - Grasshoppers 7Sportpark Dynamo
    10 okt. 12:00Grasshoppers 7 - Victoria O 5Sportpark De Weyver
    17 okt. 10:30Berkhout 3 - Grasshoppers 7Sportpark De Wenken- Berkhout
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.FC Den Helder 5 - Grasshoppers 72 - 2
    5 sep.Grasshoppers 7 - Kleine Sluis 51 - 2
  • Poulestanden Grasshoppers 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 900000000
    2Berkhout 300000000
    3Dynamo 400000000
    4Grasshoppers 700000000
    5Kolping Boys 1000000000
    6Oosthuizen 500000000
    7RKEDO 500000000
    8SEW 600000000
    9Victoria O 500000000
    10VVS 46 800000000
    11Westfriezen 1100000000
    12Zuidermeer 200000000

    Poulestanden Grasshoppers 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Den Helder 521106244
    2Kleine Sluis 521103214
    3Grasshoppers 7201134-11
    4Succes 7201115-41