Home
Programma
Komende weken
Teams
Mannen
Grasshoppers 1
Grasshoppers 2
Grasshoppers 3
Grasshoppers 4
Grasshoppers 5
Grasshoppers 6
Grasshoppers 7
Grasshoppers 35+
Dames
VR30+ 1
VR1
MO20-1
MO14-1
Junioren
JO16-1
JO16-2
JO14-1
Pupillen
JO13-1
JO11-1
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
MO9-1
Mini's
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Verenigingsinfo
Organisatie
Hoofd- en jeugdbestuur
Technische commissie
Sponsorcommissie
Overige contactpersonen
Vertrouwenspersoon
Bestuursdienst op wedstrijddagen
Wedstrijdwijzigingen
Ledenadministratie en contributie
Activiteiten door het seizoen
Jeugdbeleid
Begeleiders en trainers
Vrijwilliger
Erkend leerbedrijf
Regels binnen de vereniging
Zonder respect geen voetbal
Regels m.b.t. alcoholgebruik en roken
Huisregels
Ereleden
Historie
Sponsoren
Sponsoren
Onze sponsoren
Sponsor worden
Club van 100
Vacatures
Webshop
Locatie
Archief
Pupil van de week seizoen 2019-2020
Site en Privacy
Privacy verklaring
Over deze site
Support
Home
Programma
+
Komende weken
Teams
+
Mannen
+
Grasshoppers 1
Grasshoppers 2
Grasshoppers 3
Grasshoppers 4
Grasshoppers 5
Grasshoppers 6
Grasshoppers 7
Grasshoppers 35+
Dames
+
VR30+ 1
VR1
MO20-1
MO14-1
Junioren
+
JO16-1
JO16-2
JO14-1
Pupillen
+
JO13-1
JO11-1
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
MO9-1
Mini's
+
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Verenigingsinfo
+
Organisatie
+
Hoofd- en jeugdbestuur
Technische commissie
Sponsorcommissie
Overige contactpersonen
Vertrouwenspersoon
Bestuursdienst op wedstrijddagen
Wedstrijdwijzigingen
Ledenadministratie en contributie
Activiteiten door het seizoen
Jeugdbeleid
Begeleiders en trainers
Vrijwilliger
Erkend leerbedrijf
Regels binnen de vereniging
+
Regels binnen de vereniging
Zonder respect geen voetbal
Regels m.b.t. alcoholgebruik en roken
Huisregels
Ereleden
Historie
Sponsoren
+
Sponsoren
Onze sponsoren
Sponsor worden
Club van 100
Vacatures
Webshop
Locatie
Archief
+
Pupil van de week seizoen 2019-2020
Site en Privacy
+
Privacy verklaring
Over deze site
Support
Nieuws
8 van pagina 7
Uitslagen
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Info
27 mrt.
SVA 4 - Grasshoppers 3
2 - 1
24 mrt.
Grasshoppers 1 - Hollandia T 1
3 - 1
24 mrt.
Grasshoppers 6 - VIOS-W 4
1 - 0
24 mrt.
Flevo 3 - Grasshoppers 4
8 - 0
24 mrt.
Grasshoppers 3 - Valken de 3
1 - 3
24 mrt.
Grasshoppers MO20-1 - Alliance '22 sv. MO20-1
2 - 11
24 mrt.
Grasshoppers 2 - WSV 1930 2
1 - 1
24 mrt.
Blokkers de 35+1 - Grasshoppers 35+1
2 - 5
24 mrt.
Blokkers de 2 - Grasshoppers 5
3 - 1
23 mrt.
Kolping Boys JO16-2 - Grasshoppers JO16-1
1 - 3
23 mrt.
Wieringermeer JO14-1 - Grasshoppers JO14-1
3 - 4
23 mrt.
Blokkers de MO13-1 - Grasshoppers MO13-1
0 - 2
22 mrt.
Berkhout VR30+2 - Grasshoppers VR30+1
0 - 3
22 mrt.
Grasshoppers VR30+1 - Berkhout VR30+1
0 - 1
22 mrt.
Westfriezen VR30+1 - Grasshoppers VR30+1
1 - 0
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
28 mrt. 20:00
SSA-SJO VV Egmond 2 - Grasshoppers 2
Sportpark Hogedijk
1 apr. 11:00
Vitesse 22 3 - Grasshoppers 2
Sportpark De Puikman
3 apr. 20:00
Grasshoppers 35+1 - Kolping Boys 35+1
Sportpark De Weyver
Trainingsinformatie
Kan er worden getraind op de velden?
Kunstgras
B-veld
Ja
Ja
Hoofdsponsor
Subsponsor