Trainingsinformatie!
Kan er worden getraind op de velden?

Kunstgras: Ja
B-veld: Ja

Agenda
Hyacintenactie 2017 16-12-2017 om 13:30 uur
Volendam (rkav) 1 - Grasshoppers 1 17-12-2017 om 14:00 uur
Weijver zaalvoetbaltoernooi 27-12-2017 om 12:00 uur
Weijver zaalvoetbaltoernooi 28-12-2017 om 08:30 uur
Weijver zaalvoetbaltoernooi 29-12-2017 om 09:00 uur
Facebook

Wedstrijdprogramma 23 en 24 september

Hallo,

 

Als gevolg van een storing wordt het wedstrijdprogramma voor komende weekend niet gepresenteerd op de normale manier. Vandaar dat we het even zo doen:

 

Zondag

 

Datum Aanv   Scheids

Grasshoppers 1 - Westfriezen 1

 

24-9-2017   14:00  

Grasshoppers 2 - Vitesse 22 2

 

24-9-2017 11:30  A. Renses

Victoria O 2 - Grasshoppers 3

 

24-9-2017 10:30  

Grasshoppers 4 - Hugo Boys 4

 

24-9-2017 12:00  W. Ligthart

Grasshoppers 5 - Twisk TSV 3

 

24-9-2017 10:00  

Zuidermeer 2 - Grasshoppers 6

 

24-9-2017 11:00  

RKEDO 35+1 - Grasshoppers 35+1

 

24-9-2017 9:30  

Grasshoppers JO19-1 - LSVV JO19

 

24-9-2017 14:00  M. Mosch

Grasshoppers JO17-1 - Spirit'30 JO17-1

 

24-9-2017 14:00  M.Visser

Grasshoppers JO17-2 - Dynamo JO17-1

 

24-9-2017 10:15  R. Knobbe

Jong Holland JO17-2 - Grasshoppers JO17-3

 

24-9-2017 12:30  

Grasshoppers VR1 - Apollo '68 VR1

 

24-9-2017 12.00 M. Rekveld

Zaterdag

 

     

JVC JO15-2 - Grasshoppers JO15-1

 

23-9-2017 14:45  

Grasshoppers JO15-2 - VZV JO15-1

 

23-9-2017 11:00  P. Maas

Grasshoppers JO15-3 - Victoria O JO15-3

 

23-9-2017 13:00  J. Hoogland

Kwiek 78 JO13-1 - Grasshoppers JO13-1

 

23-9-2017 12:15  

DWB JO11-1 - Grasshoppers JO11-1

 

23-9-2017 9:15  

Grasshoppers JO11-2 - Nieuwe Niedorp JO11-2

 

23-9-2017 11:00  B. Neetens

Oosthuizen JO11-1 - Grasshoppers JO11-3

 

23-9-2017 9:00  

Geel Zwart 30 JO10-1 - Grasshoppers JO10-1

 

23-9-2017 10:00  

Grasshoppers JO10-2 - KSV JO10-4

 

23-9-2017 11:00  W. van Dolder

Grasshoppers JO9-1 - ZAP JO9-2

 

23-9-2017 9:15  

Grasshoppers JO8-1 - Spirit'30 JO8-2

 

23-9-2017 10:45  

SV Spartanen JO8-2 - Grasshoppers JO8-2

 

23-9-2017 9:00  

Grasshoppers MO15-1 - VVS 46 MO15-2

 

23-9-2017 13:30  R. Commandeur

DESS MO13-1 - Grasshoppers MO13-1

 

23-9-2017 10:00  

Grasshoppers MO11-1 - ST West Frisia/Dindua MO11-1

 

23-9-2017 9:15  S. Vlaar

 

 

 

Wedstrijd
17 december 2017
Volendam (rkav) 1 - Grasshoppers 1
14:00 uur
Sponsoren